Wyszukiwanie zaawansowane

Autor Wątek: Architekci Ślubni  (Przeczytany 1409 razy)

Wrzesień 29, 2014, 01:52:03
Przeczytany 1409 razy

Offline kate87pl

• Uzytkownicy | uzależnieni

• 557
Architekci Ślubni
« dnia: Wrzesień 29, 2014, 01:52:03 »
Witam.

Chciałam napisać kilka słów na temat współpracy z Architektami Ślubnymi, którzy przygotowali dekoracje florystyczne na mój ślub i wesele.
Ich strona internetowa: architekcislubni.pl

Po pierwsze: dlaczego się na nich zdecydowałam?

Otrzymując odpowiedzi na mailowe zapytania do firm dekoratorskich i kwiaciarni, zauważyłam, że tylko od nich otrzymałam od razu konkretną ofertę w pdf, przygotowaną indywidualnie wg moich wskazówek i inspiracji. Pozostałe firmy dały mi tylko ogólnikowe odpowiedzi dot. dostępności mojego terminu i ceny w przedziale „od-do” podkreślając, że omówienie szczegółów powinno się dokonać osobiście. Mając na uwadze to, że nie mogłam przybyć na żadne takie spotkanie (nie mieszkam w Polsce), propozycja od Architektów wydawała nam się najbardziej pasująca pod moje potrzeby.

Po drugie: jak wyglądało tworzenie projektu?

Opisałam mailowo jakiego typu dekoracje mnie interesują, z jakich kwiatów, w jakim mają być stylu, itd. Przesłałam zdjęcia wszystkiego, co mogło pomóc zrozumieć florystyce o co mi chodzi. Po uzgodnieniach i wymianie kilku maili otrzymałam dokładnie wyszczególniony cennik każdej z dekoracji. Cena końcowa była rozsądna, można powiedzieć, że wyszli trochę taniej np. od Magii Dekoracji, na którą miałam się zdecydować zanim właśnie znalazłam Architektów Ślubnych.

Po trzecie: czy jestem zadowolona z ich usług?

Zdecydowanie tak. Wszystkie dekoracje bardzo mi się podobały, nawet wyszły lepiej niż się spodziewałam :) Kwiaty były świeże, kompozycje wyglądały solidnie i starannie wykonane, wszystko tak jak miałyśmy to ustalone w umowie. Szybki kontakt, pełen profesjonalizm i podejście do klienta. Podobało mi się to, że nie było problemu aby zrobić coś personalizowanego, Pani Agnieszka była otwarta na wszelkie propozycje i pomogła mi zrealizować mój plan w 100%. Chciałam podkreślić, że nasz kontakt opierał się głównie na mailach (i przed samym ślubem telefonicznie) co oznacza, że nie miałyśmy okazji się spotkać ani razu. Z tego powodu – nie ukrywam – zdarzały się drobne niedomówienia, jednak wynikały one z braku spotkania w cztery oczy. Zawsze lepiej jest wszystko dogadać osobiście, bo to co można wytłumaczyć w 10 sekund podczas spotkania, mailem jest to po prostu trudniejsze i bardziej czasochłonne. Ta drobnostka nie wpłynęła na moją opinię na temat usług tej firmy.

Podsumowując, szczerze polecam Architektów Ślubnych, warto przejrzeć ich portfolio.

Zdjęcia moich dekoracji znajdziecie na ich stronie:
Dekoracje kościoła: http://architekcislubni.pl/index.php/dekoracje-kosciola/items/kosciol-sw-marcina-w-swarzedzu.html
Dekoracje na sali weselnej Siedem Drzew: http://architekcislubni.pl/index.php/dekoracje-sal-weselnych/items/biale-wesele-siedem-drzew-biskupice.html

Znamy się od:        16.07.2001
Razem od:             21.08.2002
Zaręczeni od:         26.08.2012
Ślub odbył się:       16.08.2014