Wyszukiwanie zaawansowane

Autor Wątek: Forum ślubne zamienia się w forum młodych mam  (Przeczytany 2270 razy)

Styczeń 18, 2015, 12:31:29
Przeczytany 2270 razy

Offline marmara

• Użytkownicy

• **

• 31
Forum ślubne zamienia się w forum młodych mam
« dnia: Styczeń 18, 2015, 12:31:29 »
Witam,

Mam taką sugestię do admina, aby uporządkować wątki związane z macierzyństwem na forum.
Jednak głównym tematem ma tutaj być ślub i wszystko co z tym związane, a coraz więcej mnoży się wątków o dzieciach, staraniach zajścia w ciążę, karmieniu piersią, wyprawce dla malucha itp, itd.
Nie było mnie na forum kilka dnia, a spośród nieprzeczytanych wątków ponad połowa to te dot. macierzyństwa! :(

Rozumiem, że dziewczyny się cieszą z nadejścia dziecka, ale gdybym chciała czytać o rozterkach młodych mam wybrałabym jednak inne forum.
Nie ukrywam, że jest to dość irytujące, trochę też przytłaczające (a może ktoś chce mieć dziecko a nie może? Czy musi codziennie czytać jak to pięknie jest być mamą?).

Mam nadzieję, że ta wypowiedź zostanie odebrana neutralnie, bo nie chcę tu nikogo atakować, to tylko moja sugestia...
Pozdrawiam

Styczeń 18, 2015, 12:34:17
Odpowiedź #1

Offline natalka1

• Uzytkownicy | uzależnieni

• 2880
Odp: Forum ślubne zamienia się w forum młodych mam
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 18, 2015, 12:34:17 »
Cześć, jak bys weszła w pare wątków to bys zobaczyła jakie problemy maja tutaj dziewczyny by zajść w ciąże...Ze nie jest to zawsze piękna sielanka. Są wątpi uporządkowane gdzie są tematy macierzyństwa starań sie P dziecko itp. A ze dziewczyny są juz zżyte z forum bo planowały tutaj ślub, poznały dziewczyny to łatwiej czasem opowiedzieć o swoich problemach w takim miejscu. Wystarczy dobrze szukać a kazdy znajdzie cos dla siebie. :-)

Styczeń 18, 2015, 13:40:08
Odpowiedź #2

Offline Artymek

• Użytkownicy | wkręceni

• 220
    • http://www.smart-studio.pl
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 18, 2015, 13:40:08 »
To forum nie zamienia się w forum dla młodych mam. Takie jest od kiedy po raz pierwszy się tu zalogowałam, a było to ponad 4 lata temu.
Jest tu na tyle kameralnie i przyjemnie, że nie dziwię się dziewczynom, że po zaślubowaniu pozostają tu na forum i w sposób naturalny zmieniają nieco jego treść o swoje bieżące życiowe kwestie, czyli dotyczące macierzyństwa.

Dzięki temu forum ma grono stałych bywalczyń, które mogą służyć swoim doświadczeniem okołoślubnym młodszym "pokoleniom" forumowym. Zyskujemy na tym, a nie tracimy.

Poza tym najzwyczajniej w świecie można nie wchodzić w nie interesujące wątki.

Styczeń 18, 2015, 14:12:31
Odpowiedź #3

Offline kate87pl

• 557
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 18, 2015, 14:12:31 »
Też zauważyłam, że pojawia się coraz więcej wątków ciążowych i ogólnie związanych z macierzyństwem na tym forum, które powinno dotyczyć przede wszystkim ślubów.
Na początku trochę mi to przeszkadzało, ale teraz już się przyzwyczaiłam i po prostu nie czytam tematów, które w danej chwili mnie nie interesują.
Znamy się od:        16.07.2001
Razem od:             21.08.2002
Zaręczeni od:         26.08.2012
Ślub odbył się:       16.08.2014

Styczeń 18, 2015, 14:30:09
Odpowiedź #4

Offline Boziak

• 5090
    • http://yourdreamskonsultant.wix.com/yourdreams
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 18, 2015, 14:30:09 »
jak dla mnie to od czy to forum będzie bardziej ślubne, czy bardziej dla mam to zależy od osób, które piszą na forum, jak rejestrowałam się na forum przed ślubem więcej osób udzielało się w wątkach ślubnych innych nić Pm 2011, 2012, itp. teraz wszystkie problemy i przemyślenia ślubne są w jednym wątku praktycznie tak więc nie zależy to chyba od tego, że mamy rozpisują się w "swoim" dziale. Z resztą jak rejestrowałam się na forum to miałyśmy również wątki dla Pm z każdego miesiąca tak więc piszcie ile chcecie i gdzie chcecie i rozpisujcie się w innych ślubnych wątkach to nie będzie to forum dla młodych mam. Amen  ;P

Styczeń 18, 2015, 18:03:16
Odpowiedź #5

Offline Lusia

• 6486
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 18, 2015, 18:03:16 »
marmara same PM zdecydowały o tym jak ma wygladac to forum. Skoro nie udzielają się tak intensywnie jak kiedyś. Tak się składa że każda mama była kiedyś PM na tym forum. Więc trudno żebyśmy teraz nagle zapomniały o znajomościach zawartych tutaj. Admin Ci raczej nie pomoże.

Styczeń 18, 2015, 18:36:57
Odpowiedź #6

lesnanimfa

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 18, 2015, 18:36:57 »
Dokladnie, przeciez panny mogą pisać ile chcą :) pamiętam watek 2013 a nawet lipiec 2013.

Dzieciowe sprawy są w dzieciowych wątkach. Wszystko jest uporzadkowane.

Styczeń 18, 2015, 19:23:26
Odpowiedź #7

Offline fotobern

• Global Moderator

• 1008
    • http://www.marcinmelanowicz.com
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 18, 2015, 19:23:26 »
Wszystko jest w porządku - forum ślubne jest dalej ślubnym. Dziewczyny, które ślubują w 2015 roku mało piszą. musicie się poprawić :oP
Tematy zajmują poszczególne miejsca, forum jest moderowane. Nie musisz czytać tych wiadomości, które piszą  rodzice.

Styczeń 18, 2015, 22:08:10
Odpowiedź #8

Offline Zet

• 3155
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 18, 2015, 22:08:10 »
Dodaj tematy "dzieciowe" do ignorowanych i problem się rozwiąże. Jeśli chodzi o uporządkowanie, to moim zdaniem jest wszystko w porządku, bo obracamy się w zupełnie innych działach. Jak dołączyłam do forum, to w tematach ślubnych było bardzo aktywnie.

Styczeń 18, 2015, 22:53:41
Odpowiedź #9

Offline iniodid

• 1099
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 18, 2015, 22:53:41 »
Mnie tematy ciazowe nigdy nie meczyly bo sa przeciez w innych dzialach, kto chce to czyta :) i tez sie nie dziwie, ze dziewczyny tu sie rozpisuja, z wieloma dziewczynami sie tu zapoznalysmy i do dzis sie spotykamy, rozmawiamy, bo czasami latwiej powiedziec o swoich problemach osobom spoza grona najblizszych ;)

Styczeń 21, 2015, 23:10:16
Odpowiedź #10

Offline Annemi0305

• 721
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 21, 2015, 23:10:16 »
Mi tematy ciążowe nie przeszkadzają, nie zaglądam do nich ponieważ na razie mnie temat nie dotyczy ale kolejną sprawą po byciu PM jest bycie mamą więc akurat podoba mi się że będę miała później kontakt dalszy z dziewczynami nie tylko w rzeczywistości bo nie zawsze jest czas na spotkania i PM zmienią się na ciężarówki  :)

Luty 25, 2016, 13:27:48
Odpowiedź #11

Offline Meggi_star

• Użytkownicy

• **

• 12
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 25, 2016, 13:27:48 »
Zgadzam się z Annemi. Jeśli nie interesuje mnie temat to po prostu nie zaglądam. Jestem za tym , aby i mamuśki miały poletko dla siebie. Choć nie śpieszę się z macierzyństwem , pewnie z tym tematem będę musiała się jeszcze zmierzyć ...