Wyszukiwanie zaawansowane

Autor Wątek: Makary Barc  (Przeczytany 6360 razy)

Lipiec 31, 2014, 22:00:23
Odpowiedź #15

Offline Behind

• Uzytkownicy | uzależnieni

• 2880
Odp: Makary Barc
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 31, 2014, 22:00:23 »
Dziś odebraliśmy zdjęcia ślubne od p. Makarego, z którym mieliśmy przyjemność współpracować. Efekty są powalające! :D Jesteśmy bardzo zadowoleni i nie możemy się napatrzeć na nasze fotki  :rotfl: Fotoalbum cudowny :) Naprawde nie ma się do czego przyczepić.
Gdybyśmy mieli możliwośc, to na pewno skorzystalibyśmy ze ślubnych usług p. Makarego jeszcze raz :)
Co nam się bardzo podobało, to fakt że fotograf w ogóle nie rzucał się w oczy w kościele i na sali weselnej. Po prostu robił swoje :) Wielkie dzięki raz jeszcze :D
Polecam gorąco :) :)

Sierpień 06, 2014, 09:11:34
Odpowiedź #16

Offline mayuniaa

• Użytkownicy

• **

• 58
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 06, 2014, 09:11:34 »
My dziś jedziemy do Makarego żeby przedstawił swoją ofertę i chętnie podzielę się opinią jak wrócę ;)

Sierpień 15, 2014, 00:28:01
Odpowiedź #17

Offline Alicja Szeloch Fotografie

• Użytkownicy

• **

• 4
    • http://alicjaszeloch.pl
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 15, 2014, 00:28:01 »
Byłam niedawno gościem na weselu, które focił pan Makary. Widziałam efekt- płytę i fotoalbum. Rewelacja! Zdjęcia bez zarzutu, w poprawnych barwach, nieprzekłamane, niezbyt sztuczne. Zdjęcia naturalne, pełne radości, dobre kadry.... i do tego sfotografowane bez zarzutu wszelkie kluczowe momenty, detale...

Może to dla mnie samej trochę antyreklama, ale powiem szczerze, że ja byłabym bardzo zadowolona z takiego fotografa i jego pracy :)

Sierpień 26, 2014, 14:50:29
Odpowiedź #18

Offline Behind

• 2880
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 26, 2014, 14:50:29 »
Zdjęcia naturalne, pełne radości, dobre kadry.... i do tego sfotografowane bez zarzutu wszelkie kluczowe momenty, detale...

Zgodzę się w 100% :) Wszystko co najważniejsze w tym dniu mamy ujęte na zdjęciach.

Dodam jeszcze,że zdjęcia z sesji są równie piękne  :rotfl: Fotoalbum oglądam codziennie :D Wszyscy się zachwycają :D

Sierpień 28, 2014, 12:42:06
Odpowiedź #19

Offline mayuniaa

• Użytkownicy

• **

• 58
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 28, 2014, 12:42:06 »
A my byliśmy na spotkaniu u Pana Makarego i fotki faktycznie bardzo ładne ale same podejście fotografa do nas takie olewające, jakby mu nie zależało i w ogóle przez co odpuściliśmy sobie temat. Może mam trochę zboczenie zawodowe i liczyłam, że Pan Makary dobrze się 'sprzeda' a tu nic. Nie wyobrażam sobie, że fotki może robić ktoś kto nie ma kontaktu z osobami które fotografuje.

Sierpień 29, 2014, 07:47:03
Odpowiedź #20

Offline Behind

• 2880
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 29, 2014, 07:47:03 »
Jak piszesz zdjęcia bardzo ładne i to jest najważniejsze :)

Widziałam fotografów przechwalających się na prawo i lewo..ale jakość ich zdjęć pozostawia wiele do życzenia. Przecież  zależy nam na pięknej pamiątce w postaci cudownych zdjęć.
Każdy ma inny temperament, jednak to nie wpływa na to jakie robi zdjęcia. Bardziej chodzi o zdolności i duszę artysty :D Dlatego zawsze będę zachwalać p. Makarego  :rotfl: Bo on ma to wszystko :) :)

Ale się rozpisałam  :figielek:

Sierpień 29, 2014, 11:14:27
Odpowiedź #21

Offline mayuniaa

• Użytkownicy

• **

• 58
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 29, 2014, 11:14:27 »
Ja się w 100% zgadzam:) tylko osobiście poczułam się trochę olana przez P.Makarego na spotkaniu i to zadziałało, że jednak się na niego nie zdecydowałam.

Wrzesień 09, 2014, 14:25:41
Odpowiedź #22

Offline tuptup

• 1230
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 09, 2014, 14:25:41 »
Odebraliśmy fotoksiążkę i zdjęcia- są przepiękne. Codziennie oglądam płyty  :lol:, jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu :) Wszystkim bardzo się podoba, nie ma się do czego przyczepić  :O)  Kontakt i współpraca super   :O)  Plener nad morzem wyszedł przepięknie, ruchome wydmy to cudowny klimat :) Jest tyle pięknych ujęć, że nawet nie wiemy w którym momencie były robione- fotograf był nie widoczny w Kościele i na sali za co duży plus  :O]
Bardzo dziękujemy za współpracę, będziemy polecać :)