Wyszukiwanie zaawansowane

Autor Wątek: VIDEO Nowy Tomyśl  (Przeczytany 1946 razy)

Wrzesień 19, 2013, 09:46:54
Przeczytany 1946 razy

szudri

• Gość
VIDEO Nowy Tomyśl
« dnia: Wrzesień 19, 2013, 09:46:54 »
Cześć :) . Jestem na etapie poszukiwania kamerzysty... wczoraj przy podpisywaniu umowy z orkiestrą dostałam namiar na dwóch kamerzystów z Nowego Tomyśla, p. Michał Warmuz i p. Konrad Wieczorek. Czy któraś z Was może miała ich na swoim ślubie i mogłaby podzielić się opinią?? a może posiadacie jakieś filmiki ich wykonania? nie ukrywam że w moim przypadku wybór kamerzysty to duży problem :(

Wrzesień 19, 2013, 10:14:50
Odpowiedź #1

Offline armein

• Użytkownicy | wkręceni

• 147
VIDEO Nowy Tomyśl
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 19, 2013, 10:14:50 »
Hej :) Szczerze polecam Ci pana Warmuza, jest b. miły i kontaktowy, wszystko możesz z nim dogadać! Bardzo chcieliśmy mieć go na naszym ślubie, ale ktoś nas ubiegł i nasz termin ma zajęty, bardzo nad tym ubolewamy, nie zdecydowaliśmy się na nikogo innego i nie będziemy mieć kamerzysty wcale. Pan Michał rządzi :) Filmował ślub przyszłej szwagierki i kilku znajomych, stąd wiem, że wszyscy byli zadowoleni i filmy były dobrze zmontowane. Polecam :)

Wrzesień 19, 2013, 10:39:33
Odpowiedź #2

szudri

• Gość
VIDEO Nowy Tomyśl
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 19, 2013, 10:39:33 »
Pan Wieczorek filmował ileś lat temu u mojej kuzynki też mieli nawet fajnie zrobione ale nie chciałam tego samego mieć. Czy ten p. Michał ma jakieś swoje studio czy w domu robi montaż?? mam nr tel do niego to chyba przedzwonie. A wiesz może jak to cenowo wygląda?