Wyszukiwanie zaawansowane


Autor Wątek: Auta Zabytkowe do Ślubu Poznań  (Przeczytany 896 razy)

Lipiec 29, 2013, 10:55:54
Przeczytany 896 razy

Offline oldtaxi

  • Użytkownicy

  • **

  • 3
    Wiadomości

    • http://www.oldtaxi.pl
Auta Zabytkowe do Ślubu Poznań
« dnia: Lipiec 29, 2013, 10:55:54 »


Auta, jakimi dysponujemy mogą… Państwo wynająć‡ na śluby, rocznice, randki, studniówki™. Obsługujemy sesje fotograficzne, reklamy, filmy.

Obecnie proponujemy Państwu możliwość‡ wynajmu prawdziwej limuzyny, samochodu Citroen Traction Avant 11B z 1955 roku. Został‚ on poddany kompletnej renowacji i w tej chwili jego stan nie odbiega od stanu fabrycznego, możemy pokusić‡ się o stwierdzenie, iż obecnie jest to najlepiej odrestaurowany, w każdym detalu, model tej marki w Polsce.

Drugą… naszą… chlubą… jest Citroen 2 CV. Jest to czteroosobowe auto, znacznie mniejsze, niż Traction Avant 11B, natomiast utrzymane w równie dobrej kondycji. Jeżeli chcą… Państwo zaskoczyć‡ innych, wywołać‡ podziw oglądających i sami udać‡ się™ na fantastyczną… przejażdżkę™ rodem z francuskiego filmu, serdecznie zapraszamy.

Jeśli chcą… Państwo wynająć auto na Ślub wraz z udekorowaniem go, to przykładowe dekoracje ślubne jakimi dysponujemy dla naszych aut znajdą… Państwo w galerii naszej strony. Możliwe jest także udekorowanie auta przez Państwa, w tym celu dokonujemy osobnych ustaleń.

zapraszamy na www.oldtaxi.pl ,
tel 500259411
info@oldtaxi.pl


Auta Zabytkowe oldtaxi.pl