Wyszukiwanie zaawansowane


Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Hydepark / Modernizacja oświetlenia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez lama250 dnia Marzec 19, 2020, 11:52:37 »
Cześć wszystkim,
Jestem przedsiębiorcą prowadzącą własny biznes, a mianowicie produkcja zbiorników na nieczystości płynne. Posiadam dość duży plac produkcyjny, na którym rolę oświetlenia pełnią stare lampy sodowe. Chciałabym "wejść w XXI wiek" i wymienić je na coś ledowego. Przeszukuję internet w celu znalezienia firm, które mogłyby kompleksowo wykonać dla mnie taką modernizacje. Znacie jakieś firmy z tej branży? Polecicie coś?
Z góry dzięki za pomoc

Post Merge: Marzec 20, 2020, 13:13:59
Jestem już dogadany z https://nowaled.pl/modernizacja-oswietlenia/. Mają w przyszłym tygodniu rozpocząć modernizację. Miejmy nadzieję, że współpraca pójdzie dobrze.
2
Hydepark / Odp: jak obniżyć wspólne rachunki?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez dobradusza dnia Marzec 19, 2020, 10:05:02 »
Hej!
Od niedawna mieszkamy razem, do ślubu zostało nam jeszcze trochę czasu... ale w najgorszym wypadku trzeba będzie wszystko przełożyć! Bo ceny wszędzie rosną, a rachunki też coraz większe. Wykorzenić pewne nawyki u Niego (np. zostawianie zapalonego światła) to będzie spore wyzwanie... i zanim mi się to uda, może warto np. wymienić oświetlenie - podobny LEDy, takie jak https://nowaled.pl/ są w stanie zmniejszyć zużycie energii o kilkadziesiąt procent! - albo niektóre przestarzałe sprzęty na nowe... znaleźć hydraulika co by pouszczelniał wszystkie zawory itd.
Jeszcze jakieś pomysły?

Na razie wpadłam jeszcze na mycie naczyń ręczne - tylko zużycie wody ograniczyć poprzez podgrzewanie jej w garnku, zamiast mycia pod bieżącą wodą. No bo zmywarka zużywa po kilka litrów na cykl, a tak to zejdzie mniej niż 5...
3
Hydepark / Odp: Jak wyeksponować plan stołów?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez malomowna dnia Marzec 16, 2020, 12:30:55 »
Zazwyczaj spotyka się jakieś stojaki, sztalugi i tym podobne rzeczy. Powiem szczerze, że nam się to już znudziło i szukamy bardziej kreatywnego rozwiązania :)
Oboje pracujemy w szkole, dlatego myślimy o tym, żeby zakupić takie gablotki a la szkolne i zamieścić tam plan stołów w jakiś humorystyczny, lekko "szkolny" sposób :) co o tym sądzicie?
O takie https://omegasystem.pl/gabloty-i-tablice-ogloszeniowe/
4
Hydepark / Jak wyeksponować plan stołów?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez malomowna dnia Marzec 11, 2020, 12:45:32 »
Zazwyczaj spotyka się jakieś stojaki, sztalugi i tym podobne rzeczy. Powiem szczerze, że nam się to już znudziło i szukamy bardziej kreatywnego rozwiązania :)
Oboje pracujemy w szkole, dlatego myślimy o tym, żeby zakupić takie gablotki a la szkolne i zamieścić tam plan stołów w jakiś humorystyczny, lekko "szkolny" sposób :) co o tym sądzicie?
5
Hydepark / jak obniżyć wspólne rachunki?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez dobradusza dnia Marzec 10, 2020, 08:27:05 »
Hej!
Od niedawna mieszkamy razem, do ślubu zostało nam jeszcze trochę czasu... ale w najgorszym wypadku trzeba będzie wszystko przełożyć! Bo ceny wszędzie rosną, a rachunki też coraz większe. Wykorzenić pewne nawyki u Niego (np. zostawianie zapalonego światła) to będzie spore wyzwanie... i zanim mi się to uda, może warto np. wymienić oświetlenie - podobny LEDy są w stanie zmniejszyć zużycie energii o kilkadziesiąt procent! - albo niektóre przestarzałe sprzęty na nowe... znaleźć hydraulika co by pouszczelniał wszystkie zawory itd.
Jeszcze jakieś pomysły?
6
Hydepark / Śmieszne papieroski na weselu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez chomiczek44 dnia Marzec 09, 2020, 13:23:04 »
Hej hej,

co myślicie jak ktoś zapali sobie śmiesznego papieroska na weselu? Głupota, warto się przyłączyć czy po prostu olać temat?
Mi się zdarzyło kilkukrotnie wraz ze znajomymi, oczywiście z głową, ale muszę przyznać, że mega się wtedy wybawiłem. Jedzonka mnóstwo, alkohol, który z kilkoma buszkami działał u mnie świetnie no i tańce, dzięki czemu nie zamulałem. Niedługo idę na kolejne wesele tylko tym razem będę świadkiem i zastanawiam się czy może lepiej nie odpuścić, chociaż już część kumpli się ugaduje na zabawę :)
7
Hydepark / Odp: Program dla prawników
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bombkaaa7 dnia Marzec 09, 2020, 11:33:46 »
Moja siostra w zeszłym roku skończyła prawo :) ale nie chciała pracować w kancelarii, tylko od razu postanowiła założyć własną. A ja, jako że jakiś czas temu pracowałam w kancelarii, to usłyszałam o programie usprawniającym pracę prawników http://smartdebt.pl/. Jak sądzicie, przyda się jej to na początku drogi?
8
Hydepark / Program dla prawników
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bombkaaa7 dnia Marzec 03, 2020, 11:35:33 »
Moja siostra w zeszłym roku skończyła prawo :) ale nie chciała pracować w kancelarii, tylko od razu postanowiła założyć własną. A ja, jako że jakiś czas temu pracowałam w kancelarii, to usłyszałam o programie usprawniającym pracę prawników. Jak sądzicie, przyda się jej to na początku drogi?
9
Hydepark / Odp: Hałas w biurze
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kapusniaczek dnia Marzec 02, 2020, 13:16:23 »
Pracuję w dużym open space, gdzie oprócz mojego działu znajduje się też dział sprzedaży. Cały dzień rozmawiają przez telefon (no rozumiem, taka praca  :rotfl:) ale ja przez nich nie mogę się skupić na swojej robocie. Jak sądzicie, czy zainstalowanie specjalnych ścianek biurowych https://omegasystem.pl/scianki-biurowe-przegrody/ coś by dało?
10
Hydepark / Hałas w biurze
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kapusniaczek dnia Luty 28, 2020, 11:58:40 »
Pracuję w dużym open space, gdzie oprócz mojego działu znajduje się też dział sprzedaży. Cały dzień rozmawiają przez telefon (no rozumiem, taka praca  :rotfl:) ale ja przez nich nie mogę się skupić na swojej robocie. Jak sądzicie, czy zainstalowanie specjalnych ścianek biurowych coś by dało?
Strony: [1] 2 3 ... 10