Poznańskie Forum Ślubne

Oprawa => Obsługa foto => Wątek zaczęty przez: Asia87 w Luty 25, 2009, 12:03:08

Tytuł: Kuba Cichocki - czy ktoś korzystał z jego usług?
Wiadomość wysłana przez: Asia87 w Luty 25, 2009, 12:03:08
Zdecydowaliśmy sie na Kubę Cichockiego, decyzję podjeliśmy na podstawie zdjęć ze strony, no i obejrzelismy też troche zdjęć na żywo i prezentację, ogólnie jeśmy zadowoleni, ale może ktos miał do czynienia z tym fotografem osobiście albo widział jego zdjęcia?
Tytuł: Kuba - czyli "nasz" nadworny fotograf
Wiadomość wysłana przez: ava80 w Luty 26, 2009, 15:50:24
Kuba był fotografem na naszym ślubie.
Jeśli szukasz szalonego, biegającego i "zawianego" fotografa - magika - to nie Kuba :P
Przed uroczystością poprosił o dokładne wytyczne tego co nam się podoba, włącznie np. z przykładowym fotkami ślubnymi jakie nas zaciekawiły.
Był z nami od samego początku przez cały dzień aż do późnych godzin nocnych.
Pojawił się punktualny, opanowany - co tego dnia było dla mnie na wagę złota bo wszyscy jakby się tego dnia sprzysięgli i szło na opak ;)
Świetnie wykorzystał moje domowe "graty" na zdjęciach ślubnych; w kościele nie było go praktycznie widać - naprawdę nie wiem kiedy zrobił zdjęcia. A zrobił ich mnóstwo!
Mam zdjęcia z pleneru, znalazł wszystkich Gości , których miał. Czyli wyszukał Rodziców, chrzestnych, bliższych przyjaciół i rodzeństwo nasze. A byłam na kilku ślubach gdzie np. matka chrzestna komuś "umknęła" więc było to dla nas ważne.
Zdjęcia robi w pionie, w poziomie, "na sztywno" dla babć i zwariowane na podłodze dla nas; miałam sporo niespodzianek na ślubie - wszystkie "wyłapał' na czas ;)

Z wesela sporo zdjęć jest w ruchu, tanecznych; fajnych ujęć - tylko kilka mam "statycznych" fotek. Zaproponował ciekawa formę sesji - wykorzystał do tego lokalizację będąc już na miejscu z nami. Realizował tez nasze pomysły na zdjęcia.
Był cały czas w okolicy, łapał momenty, robił zdjęcia znajomy parom gdy go o to prosiły.
Spokojny, uśmiechnięty. Zrobił kawał dobrej roboty ;)

W każdym razie na fotkach mam wszystko co tylko mogłabym chcieć, a jakoś jest świetna - mam wywołane postery na ścianie w formacie większym niż A3 i wygląda wszystko super - i ostrość i kadr i kolory (sprzęt ma bardzo dobry i kombinuje ze zdjęciami ;)

juz po moim ślubie fotografował także sesję Panny Młode 2008  - efekty możesz zobaczyć na www.panny-mlode.pl ;)
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: Asia87 w Luty 26, 2009, 20:44:25
Wielkie dzięki za wyczerpująca odpowiedź, tylko utwierdzilismy się w przekonaniu, że jednak dobrze wybralismy ;-) Miejmy nadzieję, że będzie też tak fajnie ;-)
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: Cichy w Marzec 20, 2009, 23:54:42
Może to troszkę mało wiarygodne, ale na stronie mam trochę opinii ubiegłorocznych klientów. I absolutnie nie na zasadzie, że negatywnych nie publikuję ;)
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: joannaw86 w Maj 10, 2009, 14:42:48
coś mi ta strona nie chce sie załadować http://www.kubacichocki.pl
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: ilkaana w Maj 11, 2009, 12:49:51
Moja koleżanka korzystała z usług pana Kubu i muszę powiedzieć, że efekt jest rewelacyjny:) Piękne zdjęcia:)
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: Agnes1984 w Czerwiec 04, 2009, 18:59:57
Witam,
nas tez oczarowały zdjęcia Pana Jakuba i bedzie fotografem na naszym ślubie. Jesteśmy przekonani, że jest to słuszna decyzja... :>


pozdrawiam
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: gosiaslub w Czerwiec 04, 2009, 22:40:58
a ja jak szukalam fotografa na slub to nawet nie wiedzialam  o tym fotografie, jakos nam umknal, ale zdjecia rzeczywiscie swietne
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: joannaw86 w Czerwiec 08, 2009, 22:14:33
Zastanawialismy sie nad K.C. , ale nam przeszło..
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: angie w Czerwiec 08, 2009, 22:17:55
Cytuj
Zastanawialismy sie nad K.C. , ale nam przeszło..

a dlaczego?
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: joannaw86 w Czerwiec 08, 2009, 22:24:25
;/ szkoda gadać, pan Cichocki nie wie jakie bedzie miał ceny na rok 2011 , co uzaleznia od inflacji iw  zwiazku z tym nei podpisuje umow teraz, tylko za rok ;/
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: Cichy w Czerwiec 08, 2009, 22:30:54
Nie mam cennika na 2011 i już, można wstępnie zarezerwować temin, ale umowy będę podpisywał dopiero na początku przyszłego roku, jak cennik będzie gotowy. Pani Joanna nie potrafiła tego przyjąć do wiadomości.
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: joannaw86 w Czerwiec 08, 2009, 22:32:00
:lol:  czekałam na ripostę!
Pozdrawiam!
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: Cichy w Czerwiec 08, 2009, 22:33:17
Cytat: "joannaw86"
:lol:  czekałam na ripostę!
Pozdrawiam!


To nie riposta, to stwierdzenie faktu, którego Pani nie może już podważyć :) Podpisywanie umów na konkretną kwotę na ponad 2 lata wczesniej jest dla mnie ryzykowne ze wzgędu na niestabilną sytuację gospodarczą.

Z tego, co wiem wielu moich kolegów po fachu również nie podpisuje jeszcze umów na 2011r.
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: joannaw86 w Czerwiec 08, 2009, 22:38:34
Nie zamierzam sie z Panem wykłócać na forum...
Nie jest Pan jedynym fotografem w Poznaniu. Pan ma takie podejscie do sprawy a nie inne, co nam nie odpowiada i koniec.
Slub planuje sie z dużym wyprzedzeniem, a my nie mamy zamiaru szukac na ostatnią chwilę fotografa, bo Pan wymyśli sobie cene z kosmosu przy podpisywaniu umowy. Wszystko!
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: Cichy w Czerwiec 08, 2009, 22:46:43
Cytat: "joannaw86"
(...) my nie mamy zamiaru szukac na ostatnią chwilę fotografa, bo Pan wymyśli sobie cene z kosmosu przy podpisywaniu umowy. Wszystko!


Ja już raz napisałem, można wstępnie zarerwować termin, a cennik będzie w styczniu i wtedy będzie można podpisać umowę. Pokazałem przykładowy cennik z 2010 roku  i powiedziałem jakiej mniej więcej podwyżki będzie można się spodziewać. Jeśli takie warunki nie odpowiadają - trudno. Mam już 3 rezerwacje na 2011 rok i jakoś nikt nie narzekał, że jeszcze nie można podpisać umowy właściwej.
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: joannaw86 w Czerwiec 08, 2009, 23:00:11
A mi sie wydaję, że troche Panu już sodówka uderzyła do głowy... Wcale Pan nie jest pępkiem świata i jak juz wspomniałam niezastąpionym fotografem. Miałam okazję sie przekonać, ze istnieje wiele innych fotografów co potrafią fotografować lepiej niż Pan, a nie zadają nie wiadomo jakich sum. i przede wszystkim maja inne podejscie do klienta, a pan sie tutaj tłumaczy, i odbija piłeczke :P
Poza tym :
Gdy szukałam zespołu to każdy potrafił mi podać cenę na rok 2011, nie było żadnej mowy o jakiejś inflacji! Nie jesteś Kolego żadną firmą produkcyjną i Twoje fotografowanie nie zależy od gospodarki kraju, zastanów się trochę a nie przeciągasz gadkę z tv o kryzysie ;] masz aparat fotgraficzny i pstrykasz, ani kraj, ani ty od krajowej gospodarki nie zależycie wiec wiesz...
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: Cichy w Czerwiec 08, 2009, 23:15:19
Tak, sodówa mi uderzyła do głowy i wysyłam klientów z 2011 r. na drzewo  :glupek: Proszę się zastanowić nad tym, co się pisze.

Nie potrafi Pani w dalszym ciągu zaakceptować moich warunków i koniecznie trzeba za przeproszeniem dowalić mi publicznie? Skoro znalazła Pani innych, lepszych fotografów, z cennikami na 2011r., to po cóż te wywody na forum ?

Ja nie żądam nie wiadomo jakich sum. Moje ceny nie są żadną tajemnicą i nigdy nie były.  Cenniki na dany rok są stałe i niezmienne. Więc proszę nie wprowadzać w błąd innych potencjalnych klientów.
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: cordelia w Czerwiec 08, 2009, 23:22:28
Cichy tak w celu wyjaśnienia, bo chyba bez sensu ta wymiana zdań...

Na chwilę obecną przyjmujesz zamówienia na rok 2011, podajesz cenę tegoroczną i "szacujesz" o ile procent wzrośnie ta cena w kolejnym sezonie, tak??
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: Cichy w Czerwiec 08, 2009, 23:27:02
Cytat: "cordelia"
Cichy tak w celu wyjaśnienia, bo chyba bez sensu ta wymiana zdań...

Na chwilę obecną przyjmujesz zamówienia na rok 2011, podajesz cenę tegoroczną i "szacujesz" o ile procent wzrośnie ta cena w kolejnym sezonie, tak??


Dokładnie, i tak właśnie napisałem tej Pani. Podałem cennik na 2010 i napisałem, że w 2011 ceny mogą wzrosnąć o ok. 15 %. Można zrobić rezerwację lub nie, naprawdę nie widzę w tym żadnej wielkiej filozofii.
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: cordelia w Czerwiec 08, 2009, 23:32:19
Upierdliwym klientom podałabym sztywną cenę z około 25% podwyżką i tyle, skoro chcą koniecznie podpisać umowę wcześniej  ;P ...
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: asiu w Czerwiec 08, 2009, 23:54:16
joannaw86, wybacz ale przeginasz. Jeśli nie odpowiadają Ci warunki Kuby Cichockiego to po prostu nie rezerwuj terminu! I nie dziw się, że osoba, o której piszesz negatywnie, odpisuje. To nie jest żadne odbijanie piłeczki tylko suche fakty. A to, w oparciu o co usługodawca ustala ceny to jego własna sprawa i przywilej gospodarki rynkowej! Może nawet je ustalać w oparciu o ceny belgijskiej czekolady czekolady (bo to mu daje inspirację i kupuje tonami ;P ) albo o prognozy na temat kryzysu w Timbuktu! To jest prawo usługodawcy. Klient ma takie prawo, że może danego usługodawcę wybrać bądź też zrezygnować z jego usług. Jednak to, co Ty wypisujesz to naprawdę przesada!
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: stokrotka01 w Czerwiec 09, 2009, 01:21:14
Cichy, nie ma co się przejmować, dobremu fotografowi nic nie jest w stanie zaszkodzić :) Przynajmniej będzie miejsce dla innych chętnych na 2011 rok, którzy docenią to, że znalazł się dla nich wolny termin :)

joannaw86, ja rozumiem, że na forum można wystrzegać inne osoby przed nieuczciwymi lub niefachowymi usługodawcami. Tylko trzeba mieć ku temu powody. Dla przykładu, którejś forumowiczce przysłano kiedyś niestarannie zrobione zaproszenia. W takim wypadku na pewno wiele osób było jej wdzięcznych za podanie strony www niefachowej firmy... Tobie poprostu nie odpowiadały warunki Kuby i wybacz, ale nie masz podstaw ku temu, aby go publicznie obrażać i zniechęcać przyszłych klientów...
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: joannaw86 w Czerwiec 09, 2009, 10:58:12
Ja nikogo nie oczerniam, ani nikomu nie psuje reputacji.
po prostu nie spodobało sie nam to, ze pan Jakub nei chciał podpisac umowy chociaz z szacunkowa cena. i tylko o to chodzi. Dla nas to rroche nie uczciwe, bo lubimy wiedziec na czym stoimy, i jakie finanse musimy mieć na nasze wesele.
Podpisalismy umowe na sale, gdzie jest zastrzezenie ze ceny wzrosna o 15%, w przypadku zespołu było podobnie, i bylismy zdziwienie ze Pan jakub ma inne podejscie do sprawy, to tyle w temacie.
i najlepiej zakonczmy juz te dyskusje, bo nie chce nikogo obrazac ani tym podobne

Zreszta Pan jakub sam kiedys napisał, ze forum jest po to by sie wypowiadać, wiec my napisalismy co nam sie nie spodobało! Amen
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: Cichy w Czerwiec 09, 2009, 12:01:04
Cytat: "joannaw86"
Podpisalismy umowe na sale, gdzie jest zastrzezenie ze ceny wzrosna o 15%, w przypadku zespołu było podobnie, i bylismy zdziwienie ze Pan jakub ma inne podejscie do sprawy, to tyle w temacie.


To jakaś hipokryzja, podejście do sprawy mam identyczne.  Zresztą napisałem to samo wyżej (cennik + 15 %), nie ma się co wdawać w dalszą dyskusję.
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: angie w Czerwiec 09, 2009, 12:27:10
Cichy mi się wydaje żejoannaw86 chodziło o to że z salą i zespołem mogli podpisać umowy z zastrzeżeniem wzrostu ceny a Ty na ten moment nie podpisujesz tylko rezerwujesz termin-ot cała róznica.
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: joannaw86 w Czerwiec 09, 2009, 12:58:41
angie,  DOKŁADNIE TYLKO O TO CHODZI!
W dzisiejszych czasach nic nie załatwia sie na tzw "słowo", wszystko trzeba mieć na papierze! TYLKO TO!!!
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: Cichy w Czerwiec 09, 2009, 13:09:21
Jestem tylko ciekawy formuły i prawomocności takiej umowy, w której jest zastrzeżone, że końcowa cena usługi może wzrosnąć :shock:

Poza tym nikt nie powiedział, że nie mogę dać pisemnego  potwierdzenia rezerwacji terminu. Nie ma żadnego problemu, żeby taki dokument wystawić.

Pani Joannie nie o to chodziło, tylko o to, że "mogę sobie wyskoczyć później z ceną z kosmosu". Teraz pisze zupełnie co innego.

A tak w ogóle, to chyba dla klienta jest bezpieczniej, jak podpisze już właściwą umowę bez żadnych zastrzeżeń odnośnie ceny. Więc moja opcja z rezerwacją jest bezpieczniejsza, bo potem nie ma przymusu podpisania umowy, a podpisanie umowy z zastrzeżeniami jest problematyczne, bo potem jak się okaże, że cennik wzrósł zbyt dużo, nie można się z niej wycofać albo traci się zadatek.
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: angie w Czerwiec 09, 2009, 13:28:44
Cytat: "Cichy"
a podpisanie umowy z zastrzeżeniami jest problematyczne, bo potem jak się okaże, że cennik wzrósł zbyt dużo, nie można się z niej wycofać albo traci się zadatek.

Wg mnie masz niepodważalną rację ale widać nie każdemu to odpowiada, niektórzy wolą pozałatwiać umowy jak najszybciej bo to jest dla nich wiążące a nie rezerwacja.
nie dogodzisz wszystkim :)
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: asiu w Czerwiec 09, 2009, 14:58:49
A ja dodatkowo dostałam PW od joannaw86.
Szkoda mi słów, żeby znów z Tobą dyskutować. Widać, jak tylko ktoś powie coś nie po Twojemu to już jest totalnie przeciwko Tobie, niczym śmiertelny wróg. Kiedyś próbowałam Cię zrozumieć, stanąć po Twojej stronie. Ale mi przeszło. Tobie nie da się dogodzić, jeśli Ci się ślepo nie przytakuje. Chcesz to pisz w tym stylu nadal ale licz się z tym, że ludzie przestaną z Tobą dyskutować własnie przez Twoją postawę.

W tej sprawie stoję po stronie Cichego, jak większość zresztą. Ja po prostu nie decydowałam się na usługodawców, których warunki umowne/przedumowne mi nie odpowiadały. I nie obwieszczałam tego z oburzeniem całemu światu...
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: joannaw86 w Czerwiec 09, 2009, 15:02:04
asiu, Nei musisz mnie rozumieć, wcale tego nie chce!

[ Dodano: 2009-06-09, 15:04 ]
A ja obwieszam, to co mi nie pasuje na forum, bo ono od tego jest.
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: mata2 w Czerwiec 09, 2009, 15:40:42
wiem,że nie ma co ciagnać tej dyskusji - ale wydaje mi się joannaw86, że to co proponuje Kuba Cichocki jest nawet lepsze w Twoim wypadku, ponieważ masz zaklepany termin i nie musisz sie obawiać, że ktoś ci sie wciśnie przez przypadek - ale tak na prawdę masz jeszcze pól roku na to,że zdecydować się na 100% i w tym czasie ewentualnie jeszcze się rozglądnąć po innych fotografach i upewnić we własnej decyzji.

A umowę podpisuje się na początku przyszłego roku i tak jak było wspomniane,że gdyby cena Ci sie nie spodobała to nie podpisujesz niczego :)
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: joannaw86 w Czerwiec 09, 2009, 15:50:19
mata2, Może i tak, bo generalnie czasu jest dużo, jednak jeśli chodzi o umowy, i przede wszystkim kase, to jesteśmy ostrozni, bo każdy z nas, juz pare razy sie naciął na nieuczciwych ludzi, i potem były tylko niepotrzebne nerwy.
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: Ennaven w Czerwiec 09, 2009, 17:00:04
nawet jakby ci się w styczniu nie spodobala umowa to masz połtora roku żeby znaleźć kogo innego to masa czasu. Należy uszanować czyjeś zasady i tyle, komentowanie tego tak ostro jak ty to robisz wydaje mi się lekka przesadą ...
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: joannaw86 w Czerwiec 09, 2009, 17:08:04
Ale nie rozumiem, w którym miejscu ostro komentuje, cała sprawe rozdmuchał K.C. , ja tylko napisałam swoje zdanie na temat, a on zaczal sie tłumaczyć,
moja sprawa kiedy szukam fotografa, i kiedy i jaka podpisuje umowe!
Szanuje pracę K.C. jest dobrym fotografem, chcieliśmy go mieć na swoim ślubie, ale jego zasady nam nie odpowiadaja. Wyraziłam swoje zdanie, ale widać nie można pisać tego co sie nie podoba, bo zaraz jest coś nie tak.
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: Andromeda w Czerwiec 09, 2009, 17:20:08
joannaw86, tu raczej nie chodzi o to co napisałaś tylko jak. W zasadzie zasugerowałas, że może robic machloje cenowe, a to już moze potem podchodzic pod zniesławienie. Pojezdziłaś sobie po nim jak po szarej kobyle za to że nie chciał z toba umowy podpisac teraz, bo jeszcze nie ejst ustalona dokładna cena na rok w ktorym bierzesz slub i boisz sie, że ci poda potem jakas inna cenę, jednoczesnie nie starcza ci pisemko od cichockiego, że zarezerwowałas terin,a le wystarczaja ci umowy inne z niedokladn ceną, bo przecież jesli może wzrosnąc o "ok15%" to znaczy że może wzrosnąc o tyle, mniej, albo i więcej, więc tez nie jest cena "dokładna" ale to wasza sprawa co chcecie a co nie i co wam się podoba. niemniej wystarczylo napisac, że z Kuby zrezygnowaliscie, bo zależalo wam na tym, by juz teraz podpisac umowę, a u niego nie było takiej mozliwosci. To zupełnie inaczej brzmi i nikogo nie obraza i nie uraża...


A rozdmuchiwałas sprawę i obrażałas tu:

Cytat: "joannaw86"
A mi sie wydaję, że troche Panu już sodówka uderzyła do głowy... Wcale Pan nie jest pępkiem świata i jak juz wspomniałam niezastąpionym fotografem. Miałam okazję sie przekonać, ze istnieje wiele innych fotografów co potrafią fotografować lepiej niż Pan, a nie zadają nie wiadomo jakich sum. i przede wszystkim maja inne podejscie do klienta, a pan sie tutaj tłumaczy, i odbija piłeczke :P


a tu dalszy ciąg rozdmuchiwania sprawy
Cytat: "joannaw86"
Wyraziłam swoje zdanie, ale widać nie można pisać tego co sie nie podoba, bo zaraz jest coś nie tak.

bo piszac w ten sposob lzysz na wszystkich an forum, że zabraniamy ci się wypowiadac, dlatego że mas zinne zdanie niz my,a to bzdura. Nikt nikomu nie zabrania sie wypowiadac, bo to forum, do tego Moderatorzy tutaj maja anielską cierpliwosc, a nawet wieksza. Ale forum to forum, jednak równiez nalezy się achowywac z szacunkiem dla innych i pilnowac tonu wypowiedzi chociazby, bo mozna kogos niechcacy, lub bardzo chcący urazic. A czasami napisanie tego samego ale w inny sposó innym tonem i słowami daje zupelnie inny efekt.
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: Cichy w Czerwiec 09, 2009, 17:49:26
Cytat: "joannaw86"
cała sprawe rozdmuchał K.C.


Jasne.  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  A kto napisał na samym początku "Byliśmy zdecydowani na K.C. ale nam przeszło" ? To była wyraźna sugestia, że coś jest ze mną nie tak i zarazem początek tej bezsensownej dyskuzji z Panią...
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: joannaw86 w Czerwiec 09, 2009, 18:02:24
Skoro beznesowna jest ta dyskusja, to po co ja pan kontynuuje?! Skoro nie ma pan sobie nic do zarzucenia, to prosze sie tutaj nie tłumaczyć, i nie odp, napisał pan swoje i to powinno wystarczyc, ale widze ze nie...
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: patigagu w Czerwiec 09, 2009, 18:29:17
ja tam nie chcę się mieszać w wasz spór ale uważam ,że Kuba jest dobrym fotografem ( podobają mi się jego gł.plenery  bo są w moim stylu ) jeżeli nie podoba mi się podejście fotografa do sprawy nie nadajemy na tej samej lini to rezygnuję z usług danego fotografa , z punktu obserwatora to odnoszę jednak wrażenie ,ze inne osoby na forum krytykuja właśnie Kubę za "wodę sodową " i po pewnej wypowiedzi ,którą mi napisał też bym to powiedziała ale nie znam go osobiście wiec nie chce zbytnio krytykować ,uważam ,ze podejście jednak do sprawy umowy na 2011 jest z punktu widzenia Kuby jak najbardziej na TAK -tutaj przyznaję ,ze stawia on uczciwie sprawę
Pani I Panowie zakończcie ten spór bo do niczego on nie prowadzi i mysle raczej ,że powinnismy rozmawiać na forum raczej o pracy niż o samej osobie (którz z nas nie ma roznych nastrojów)  ;P
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: joannaw86 w Czerwiec 09, 2009, 18:38:17
inne osoby na forum krytykuja właśnie Kubę za "wodę sodową " i po pewnej wypowiedzi ,którą mi napisał też bym to powiedziała.

Jak widać nie tylko ja odniosłam takie wrażenie. ale dobra, dla dobra sprawy, zakonczmy spory, i rozmowe na ten temat, bo wszyskto co miało zostać powiedziane to było i ok. Zdania sa podzielone i tez ok, kazdy ma prawo wyrażac swoje opinie jka chce i kiedy chce.
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: Cichy w Czerwiec 09, 2009, 19:04:05
Niech ktoś tu posprząta.
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: pelasia w Czerwiec 09, 2009, 19:05:06
Cytat: "Cichy"
Cytat: "joannaw86"
cała sprawe rozdmuchał K.C.


Jasne.  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  A kto napisał na samym początku "Byliśmy zdecydowani na K.C. ale nam przeszło" ? To była wyraźna sugestia, że coś jest ze mną nie tak i zarazem początek tej bezsensownej dyskusji z Panią...


Oj Cichy... dałeś się sprowokować :neutral: joannaw86 napisała że im przeszło, więc po co zacząłeś dyskusję? Bo z tego co widzę Ty ją zacząłeś... Jeżeli nie masz do siebie zastrzeżeń to po co odpisywałeś :)
A tak w ogóle to narcyzek jesteś skoro czytasz posty o sobie :D:D:D
"jestem piękny i uroczy popatrzcie w moje oczy..."

Skończcie ludzie wypisywać głupoty na forum, tylko weźcie się za coś pożytecznego, bo ta dyskusja może nie mieć końca...

pozdrawiam
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: Cichy w Czerwiec 09, 2009, 19:13:20
Cytat: "pelasia"
joannaw86 napisała że im przeszło, więc po co zacząłeś dyskusję? Bo z tego co widzę Ty ją zacząłeś...


Wierz mi, gdyby wątek dotyczył Twojej osoby, też byś nie siedziała cicho. Sprostowałem informacją o tym, jak realizuję zamówienia na 2011r. - co nie było żadną ripostą czy bodźcem do prowadzenia dalszej dyskusji na ten temat. Po czym posypały się epitety o wodzie sodowej.

Życzyłbym sobie i innym by w takich wątkach jak ten była prowadzona rozmowa o zdjęciach, a nie bezproduktywne przepychanki słowne.
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: pelasia w Czerwiec 09, 2009, 19:25:04
no na pewno bym nie siedziała cicho, z tym że ja jestem zwykłą osobą, która ma zamiar wyjść za mąż. A Ty fotografujesz, czyli jesteś pewnego rodzaju artystą. A artyści nie komentują komentarzy innych, tylko ewentualnie się im przysłuchują i próbują sprostać wyzwaniom.
Według mnie to pokazałeś w tym wątku pewien nieprofesjonalizm i niepotrzebnie się udzielałeś, stałeś się w ten sposób "zwykłym śmiertelnikiem"... :]
Jeżeli innym coś nie odpowiada to nie musisz tego komentować i narzucać swoich sugestii... :)
a dając się sprowokować, wpadłeś w wir :|
Zadecyduj się!
Albo czytasz i słuchasz opinii innych o sobie,
albo sam sobie wystawiasz opinie! :)

pozdrawiam
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: joannaw86 w Czerwiec 09, 2009, 19:28:47
pelasia, Oj kolezanko, lepiej nie zaczynać od nowa... Bo znow sie zacznie odbijanie piłeczki, i przepychanki słowne.
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: Johana w Czerwiec 09, 2009, 19:36:07
Cytat: "Cichy"
"Byliśmy zdecydowani na K.C. ale nam przeszło


Nie dziwię się Tobie Cichy, że zareagowałeś na te słowa, bo też bym zareagowała. Po pierwsze to trochę sucha ta informacja, bo ktoś czytając samo jedno zdanie mógłby stwierdzić, że Cichy np. robi brzydkie zdjęcia, oszukuje klientów albo nie daje tego albumu, na który się umawia z parą ( to oczywiście przykłady z palca wyssane). Jeśli już coś takiego się pisze to można w tym samym poście zmamieścić informację o przyczynach żeby nie było niedomówień.
Kolejna sprawa to fakt, że do 2011 roku jest jeszcze szmat czasu i jeśli nie ten fotograf to jeszcze tylu znajdziesz, że nie będziesz wiedziała w czym wybierać. Sama prowadząc działalność nie przyjęłabym zamówienia na tak odległy termin - nawiasem mówiąc znam fotografów, którzy podpisują umowę najwcześniej na pół roku przed ślubem i mają klientów. Uważam, że to jak najbardziej uczciwe ze strony Cichego i można sobie przecież oszacować budżet ślubny po informacji "+ 15%" i to lepsze niż jakby zgodził się na podpisanie umowy już teraz z kwotą np. + 30%, a w przyszłym roku przyjmując zapisy na 2011 r. brał od pozostałych par + 10% (wtedy to dopiero miałabyś pretensje, ale w sumie chyba sama do siebie).
Jeśli natomiast chodzi o kwestie Cichego jako "narcyza" to uważam, że każdy kij ma dwa końce i  każdy ma prawo siebie bronić, bo jednak sytuacja przedstawiona przez jedną stronę może nie do końca być obiektywna i obrazować cały bieg zdarzeń. Gdybym prowadziła jakiekolwiek usługi związane ze ślubem czy weselem i moje nazwisko by się tu pojawiało to też pewnie zabierałabym głos w tej sprawie i podejrzewam, że większość z Was też by tak robiło.
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: Cichy w Czerwiec 09, 2009, 19:42:31
Nie jestem i nie czuję się artystą. Jestem rzemieślnikiem. Artysta robiłby 5 zdjęć w ciągu całego dnia i kasował 50 000 zł :)
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: joannaw86 w Czerwiec 09, 2009, 19:47:13
W umowach jest "do" wiec jesli jest napisane załóżmy "do 30%" to moze być zarowno 10% jak i 30 %
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: pelasia w Czerwiec 09, 2009, 19:50:47
artysta nie wziąłby nic, bo to jego pasja...
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: Cichy w Czerwiec 09, 2009, 19:54:46
Cytat: "pelasia"
artysta nie wziąłby nic, bo to jego pasja...


Chyba raczej hobbysta ?  Artyści od dawien dawna byli sowicie opłacani :)
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: Johana w Czerwiec 09, 2009, 20:01:44
Cytat: "pelasia"
artysta nie wziąłby nic, bo to jego pasja...


Taaa, a na śniadanie, obiad i kolację jadłby powietrze i popijał wodą z jeziora. Mieszkałby w kartonie w lesie - przynajmniej miałby bliżej na plener. Cichy musisz to przemyśleć, bo to naprawdę kuszące. :P
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: Kathy w Czerwiec 09, 2009, 20:17:19
Wiecie co tak sobie to wszystko czytam i sama nie wiem czego chcecie od joannaw86, .....bo niby zespół który nie podpisuje umów 2 lata do przodu jest kiepski (spotkalam się tu na forum z taką opinią :] ), a fotograf który na przyszly rok ma wolne terminy tez pewnie do dobrych nie należy (to też opiia z forum  :] )....No to halo :glupek: dlaczego pan Cichy nie chce podpisać umowy na 2011 skoro jest taki popularny i dobry (to też opinia z forum  :] ).Ja nie planuje z takim dużym wyprzedzeniem i dziwię się tym co tak robią....no ale sami sobie napędzamy wysokie ceny u "polecanych" podwykonawców (mam tu na myśli zespoły i fotografów, kamerzystów - prosze się nie obrażać o tego podwykonawce.....tak łatwiej mi było napisać :] ) i terminy z kapelusza (czyt.z wyprzedzeniem rocznym czy dwu letnim).Tu na forum istnieje opinia że niestety tak trzeba...(moim zdaniem błędna opinia :uoee: )
Cichy, nie należysz do skromnych osób o czym można się było już wcześniej przekonać...nie będe oceniać dalej bo się nie spotkaliśmy i nie brałam pod uwagę korzystania z Twoich usług (powodów było wiele), ale krytyke należy przyjmować z godnością a tego tu mi troszeczkę zabraklo.
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: Cichy w Czerwiec 09, 2009, 20:38:51
I słusznie :) Prawdziwa cnota krytyk się ponoć nie boi. Tylko gdzie tu mieliśmy do czynienia z krytyką ? Coś mnie chyba ominęło ;)
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: joannaw86 w Czerwiec 09, 2009, 21:32:48
Kathy,
Cytat: "Kathy"
ale krytyke należy przyjmować z godnością a tego tu mi troszeczkę zabraklo.

właśnie, chciałam to napisać, ale już nie chciałam dolewać doliwy do ognia... Co nie powiem to źle, dlatego ciesze sie, ze ktoś napisał coś, o czym ja myśle dokładnie w ten sam sposób.
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: stokrotka01 w Czerwiec 09, 2009, 22:44:00
Ja na koniec dodam tylko tyle: czy to, co powiedziała joannaw86, było krytyką czy też nie, jest tak czy inaczej bez znaczenia. Bo każdy słysząc coś niepozytywnego na swój temat próbowałby się obronić.
Poza tym jakby nie było, fotografowanie to "chleb" Cichego i wcale się nie dziwię, że zareagował na ten odzew, bo jakby nie było joannaw86, dała do zrozumienia, że coś jest nie tak, ale nie powiedziła o co chodzi.
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: cordelia w Czerwiec 09, 2009, 23:18:40
A ja powiem tylko, że za Cichym jako użytkownikiem tego forum to nie przepadam ale w tym wątku nie jest on niczemu winien... odpowiedział tylko na dziwne, nieprecyzyjne sformułowanie jakiejś paranoicznej klientki, która oburza się, że NA PONAD DWA LATA PRZED DATĄ USŁUGI nie chce z nią podpisać wiążącej umowy tylko proponuje rezerwację terminu i podpisywanie umów od stycznia 2010!!
jak komuś wszystko nie odpowiada i oburza się z byle g** to już niech to robi we własnym domu a nie zaśmieca forum!! ktoś inny niż Cichy czuje się tu najważniejszy na świecie...
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: kawa w Czerwiec 13, 2009, 15:27:58
witam,
weszłam w ten wątek i chciałam się dowiedzieć czegoś konkretnego odnośnie oferty tego fotografa, odnośnie wrażeń z pracy z nim, czy zdjęcia miałyście na płytce, czy też jakiś album, czy plyta była chroniona, że nie mozna drukować samemu zdjęć?
i ile płaciliście za przygotowania, ślub i wesele? na weselu do oczepin był pan cichy, tak?:)
pozdrawiam
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: Agnes1984 w Czerwiec 13, 2009, 16:47:04
kawa, napisz do Cichego maila z tym zapytaniem, prześle Ci konkretne ceny różnych zestawów  ;)
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: Cichy w Czerwiec 13, 2009, 17:01:41
Cytat: "kawa"
witam,
weszłam w ten wątek i chciałam się dowiedzieć czegoś konkretnego odnośnie oferty tego fotografa, odnośnie wrażeń z pracy z nim, czy zdjęcia miałyście na płytce, czy też jakiś album, czy plyta była chroniona, że nie mozna drukować samemu zdjęć?
i ile płaciliście za przygotowania, ślub i wesele? na weselu do oczepin był pan cichy, tak?:)
pozdrawiam


Dokładnie, ja tu na forum nie mam agentów przecież. Przede wszystkim trzeba zapytać o termin, bo z tym może być cieniutko, a przecież to punkt wyjścia dalszych rozważań.
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: kawa w Czerwiec 15, 2009, 17:50:24
śłub mamy 12 lutego, więc myślę, że nie będzie z niczym problemu, bo przecież zimą prawie nikt slubu nie bierze:) hehe..
 :rotfl:
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: Agnes1984 w Czerwiec 15, 2009, 21:09:22
...no kawa, nigdy nic nie wiadomo lepiej zaklepać termin jak najwcześniej... ;)
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: Cichy w Wrzesień 04, 2009, 14:25:19
Odwołano mi właśnie ślub 19 września br.  :|

Jakby ktoś miał kogoś chętnego na zdjęcia w ofercie last minute to zapraszam :)

www.kubacichocki.pl

[ Dodano: 2009-11-20, 19:51 ]
Zapraszam do mojej galerii na www.kubacichocki.pl - właśnie uaktualniona ona została o zdjęcia z sezonu 2009.  :okok:
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: Mantajek w Kwiecień 21, 2010, 10:08:01
Po zapoznaniu sie z oferta Pana Kuby- zdecydowaliśmy się na sesje plenerową;-)
Piekne zdjęcia - jedne z najlepszych jakie oglądalismy a oglądaliśmy sporo... i znalazlam nawet na fotografiach Pana Kuby moich klientów z miejsca pracy...świat jest mały;-)
Ślub dopiero w przyszłym roku- ale widząc zdjęcia na stronie, nasze też będą zachwycające ... mam nadzieję :dokuczacz:
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: natalka1 w Październik 04, 2011, 23:11:10
To jeszcze o tym Panu chciałabym jakieś informacje ;). Wiem,że jest już wątek ale wiadomo relacje dla mnie wolę jednym miejscu poczytać. Może jakieś nowe będą. :)
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: Malwi w Październik 04, 2011, 23:17:44
Po co duplikować wątki? mało ich? Wejdź na wątek i tam poproś o nowe relacje klientów. Jeżeli ktoś będzie chciał Ci pomóc i się wypowiedzieć to zrobi to również w tamtym wątku...
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: natalka1 w Październik 04, 2011, 23:25:31
Co drugi wątek jest dublowany :). Nikt nie każe Ci ich czytać. Jak któraś będzie chętna to odpowie tutaj,jak nie to trudno.
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: maryll_87 w Październik 05, 2011, 07:05:03
natalka1 zanim założysz nowy wątek zapoznaj się z regulaminem. Forum jest nie tylko po to, żeby pisać, ale przede wszystkim, żeby szukać informacji.
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: aniuus w Październik 16, 2011, 22:07:17
czy orientuje się ktoś jaka stawkę ma Kuba Cichocki za sam plener? :) ktos korzystał z jego usług w tym zakresie? bardzo prosze o informacje jak nie publicznie to na prv ;)
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: Cichy w Październik 25, 2011, 12:57:51
Cytat: "aniuus"
czy orientuje się ktoś jaka stawkę ma Kuba Cichocki za sam plener? :) ktos korzystał z jego usług w tym zakresie? bardzo prosze o informacje jak nie publicznie to na prv ;)


Świetny pomysł na uzyskanie takich informacji, od osób trzecich  :szok:
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: zolsana w Październik 25, 2011, 13:34:43
Cichy,  widzisz w tym jakis problem? Chyba m.in. od tego jest to forum. Pewnie, lepiej byłoby zapytać u źródła.  No chyba, że masz cos do ukrycia, i zależy do Twojego humoru, na każdy dzień masz inną cenę  :figielek:
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: Cichy w Październik 25, 2011, 13:55:42
Cytat: "zolsana"
Cichy,  widzisz w tym jakis problem? Chyba m.in. od tego jest to forum. Pewnie, lepiej byłoby zapytać u źródła.  No chyba, że masz cos do ukrycia, i zależy do Twojego humoru, na każdy dzień masz inną cenę  :figielek:


Ja problemu nie widzę. Ale widzę, że ktoś lubi sobie utrudniać życie.

A poza tym jaką mam gwarancję, że ktoś tej pani na PW nie napisze np. "Ten Cichocki ma ceny z kosmosu, bierze 4000 za sam plener i strzela fochy" - jak życie pokazało na tym forum wszystko jest możliwe.
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: fotobern w Październik 25, 2011, 13:58:40
Cytat: "zolsana"
Cichy,  widzisz w tym jakis problem? Chyba m.in. od tego jest to forum. Pewnie, lepiej byłoby zapytać u źródła.  No chyba, że masz cos do ukrycia, i zależy do Twojego humoru, na każdy dzień masz inną cenę  :figielek:


Złośliwości w tym poście sporo...
jeżeli ktoś jest zinteresowany sprawdzoną i aktualną ofertą to wysyła do danej firmy zapytanie - i otrzymuje - bądź nie - odpowiedź - przynajmniej ja tak robię od wielu lat... i to się sprawdza...
Forum jest od tego tak jak napisalaś - zgadzam się, ale może to nas dziwic prawda?
A Ty Zolsano jaki masz humor dzisiejszego dnia? :lol:
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: zolsana w Październik 25, 2011, 15:45:54
fotobern, a Ty rozumiem, jestes adwokatem Kuby? On nic o mojej zlosliwosci w tym poscie nie napisał, ( bo jej tam nie było, ale Ty jak widać doszukujesz się jej na siłe)  za to Ty zamiast rozmawiac na temat czepiasz sie mojego posta  :szok:  Moj humor jest wyśmienity, zresztą jak co dzień, ale dziękuje za troskę.
Cytat: "Cichy"
A poza tym jaką mam gwarancję, że ktoś tej pani na PW nie napisze np. "Ten Cichocki ma ceny z kosmosu, bierze 4000 za sam plener i strzela fochy" - jak życie pokazało na tym forum wszystko jest możliwe.
zgadzam się w całej rozciągłości z Toba (wow)  luzik
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: aniuus w Październik 25, 2011, 21:59:55
o jaaa....ale macie problemy. przepraszam ze korzystam z tego forum i nie pytam samego zainteresowanego. panie Kubo, prosze zgłosic sie moze do administratora zeby w ogole usunął pana wątek z tego forum skoro to ze ktos o Pana pyta jest takie żałosne  :|

Poza tym twierdze ze Pana obecnośc w wątku dot. Pana jest dość niestosowna. A zwłaszcza jest niestosowna kiedy ocenia Pan forumowiczów a wrecz daje im do zrozumienia ze są idiotami :) bądz ich zachowanie jest dla Pana szokujące ---> a przeciez to potencjalni klienci  :szok:

Juz nie pierwszy raz przekonuje się ze wysoko Pan zadziera nosek i generalnie o pokorze Pan nie słyszał. jednakże wyniki Pana pracy są dosc duzym argumentem ze może Pan sobie na to pozwolić  :)

Wiedziałam, ze Pan się tutaj udziela.
Liczyłam jednak, ze zamiast oceny z pana strony moze otrzymam na prv odpowiedz na moje zapytanie, tego natomiast nie otrzymałam :) to tez mnie dziwi ;) w końcu taką metodą zapobiegłby Pan tym pomówieniom ze 'ceny wysokie i humory nieznośne'
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: Anna-Maria w Październik 26, 2011, 05:18:33
Oj, oj, oj już bez rozpętywania kłótni kolejnych, proszę, bo zaraz się zacznie.
Nie uważam, żeby pytanie się o cenę, było nie na miejscu, bo czasami fotograf czy zespół odpisuje dość długo, tutaj ten odzew byłby szybszy, więc pewnie dlatego wiele osób woli pytać się tutaj. Być może odpisze osoba, która otrzymała jakieś informacje na e-mail czy prv.
Nie róbmy z tego igły-widły, bo zaraz wyjdzie na to, że Pan Kuba ma humory, niczym kobieta podczas swoich dni. :P

Ja np. mam małe zapytanie do Pana Jacoba C., ale nie odnośnie jego twórczości czy cennika, ale sprawa... że tak powiem, odnośnie osoby trzeciej.  :]
I udam się z tym na PRV.  :>
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: himi w Październik 26, 2011, 08:27:16
Drogie Panie. To nie humory Kuby, ale rozsądny argument. Fotografowie nierzadko nie mają sztywnych cen na cały rok. Zależą one np. od od terminu ślubu, zimą bywają to ceny niższe.  Nie mówię, że to reguła.  Są też śluby środowe, piątkowe, bywa że niedzielne. To też może/nie musi mieć wpływ na cenę.

Jaki zatem sens ma pytanie osób trzecich/ forumowiczek o cenę usługi? Ano niewielki, bo TYLKO zainteresowany usługodawca może udzielić odpowiedzi zgodnej ze stanem faktycznym. Chyba,  że w gruncie rzeczy nie o cenę chodzi, a to już zupełnie inna sprawa.

Wszyscy znani mi dobrzy fotografowie odpisują na maile naprawdę szybko (najczęściej tego samego dnia) To jest standard. Więc ten argument też odpada.

Nie jestem tutaj niczyim adwokatem, albo - jeśli już - to nas wszystkich- usługodawców -czy to zespołów, dj, fotografów czy innych. Naprawdę jedyne sensowne źródło informacji o cenach to firma, której usługi Was interesują.

Pozdrawiam
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: Andromeda w Październik 26, 2011, 11:12:37
z drugiej strony jak ktos pyta np po sezonie jakie ceny miał dany fotograf, to wie, czy warto mu glowę zawracac swoja osobą i pytaniem o terminy na "swój" rok ślubowania, bo wie, czy będzie go stac na tego fotografa, czy nie. To zawsze też jakiś punkt zaczepienia, bo widełki sie zna, a wiadomo, że potem następuje ten moment kontaktu z fotografem i już wiadomo, ze jak ma wolny terin to sie klepie, bo cenowo nas nie zaskoczy za bardzo :>
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: aniuus w Październik 26, 2011, 18:24:16
ok, ceny sie zmieniają, lepiej pytac samego fotografa ok. wszytsko rozumiem
ale forum jest po to zeby pytac i rozmawiac i ja korzystam z tego prawa :D
Nie podobala mi się natomiast reakcja Pana Kuby, sądze ze była nie na miejscu i to tyle.

odpowiedz na moje pytanie tzw. "widełki" otrzymałam od osoby uprzejmej natychmiast na prv
  z czego bardzo się ciesze :)
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: Anna-Maria w Październik 27, 2011, 07:04:03
A ja od Pana Jacoba nadal nie dostałam odpowiedzi na PRV.
A to już drugi dzień od napisania wiadomości. Oj, oj.  :P
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: perqsista w Październik 27, 2011, 09:50:15
Cytat: "Anna-Maria"
A ja od Pana Jacoba nadal nie dostałam odpowiedzi na PRV.
A to już drugi dzień od napisania wiadomości. Oj, oj.  :P


Wydaje mi się że traktowanie Forum jako oficjalnego kanału komunikacji z usługodawcą  to nie najlepszy pomysł... Wyślij maila lub formularz kontaktowy.
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: patinka w Październik 27, 2011, 10:37:23
Tak czytam i czytam i powiem Wam, że dzięki temu forum Kuba ma najlepszy PR jaki tylko mógłby sobie wymyślić. Chyba żaden inny usługodawca na 4um nie wzbudza tylu kontrowersji. Gratulacje!! Sam Tymochowicz by tego lepiej nie wymyślił. I nie ma tu żadnej złośliwości, tylko uznanie :okok:  :okok:
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: Kożuszynka w Październik 27, 2011, 17:25:36
Cytat: "perqsista"
Wyślij maila


Niestety Ja również jestem rozczarowana, gdyż nie otrzymałam odpowiedzi na moje zapytanie, wysłane mailem dnia 16/10. No cóż :(
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: aniuus w Październik 27, 2011, 22:50:55
Cytat: "patinka"
dzięki temu forum Kuba ma najlepszy PR jaki tylko mógłby sobie wymyślić


 :szok:
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: Anna-Maria w Październik 28, 2011, 05:54:10
Po to jest ktoś na forum zarejestrowany, żeby na nim także odpisywał. Nie widzę różnicy między e-mailem a wiadomością prywatną na tym forum.
Tu wiadomość, i tam wiadomość.
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: Kalia w Październik 28, 2011, 08:06:40
Cytat: "Anna-Maria"
Po to jest ktoś na forum zarejestrowany, żeby na nim także odpisywał.

no ale nie ma przecież obowiązku wchodzenia na forum co dwa dni. Chyba jest róznica w sprawdzaniu służbowaego maila i pw na forach. Wątpię by ktoś kto jest np. zarejestrowany na 30 forach branżowych w całej Polsce zaczynał dizeń od sprawdzania każdego z nich. Poza tym na stronie jako kontakt nie widnieje zapewne poznanskie forum slubne, tylko albo  formularz albo nr tel albo adres email.  ;)
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: Anna-Maria w Październik 28, 2011, 08:21:18
Nie napisałam, że musi, ale że także powinien odpisywać.
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: Kalia w Październik 28, 2011, 08:44:41
Anna-Maria, a ja tylko napisałam na czym polega różnica między
Cytat: "Anna-Maria"
e-mailem a wiadomością prywatną na tym forum.
;P  :P
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: Anna-Maria w Październik 28, 2011, 09:29:42
:P
Rozumiem. :P
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: aniuus w Październik 28, 2011, 11:09:54
na forum jest opcja, która znaczaco ułatwia sprawę - dostaje sie maila z informacją, ze ktoś napisał wiadomosc na forum :) myślę ze w tej sytuacji nikt nie musi sprawdzac na 30 forach czy ma wiadomosc, bo ma to w jednym miejscu :)
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: Cichy w Luty 12, 2012, 12:34:45
Cytat: "Anna-Maria"
A ja od Pana Jacoba nadal nie dostałam odpowiedzi na PRV.
A to już drugi dzień od napisania wiadomości. Oj, oj.  :P


Oj, dawno tu nie wchodziłem.

Sprawdziłem skrzynkę i owszem, wiadomość odczytałem, ale nie odpisałem, gdyż dotyczyło oferty nie mojej, tylko innego fotografa.   :bezradny:   Nie jestem chyba od tego, żeby analizować oferty innych fotografów i doradzać klientom przy ich wyborze.

Nie wiem, czy większym nietaktem w tym wypadku było po prostu nie odpisanie na wiadomość, niż odpisanie czegoś w stylu "Przepraszam, ale nie mam czasu / nie chce mi się / nie potrafię  Pani pomóc".

Na wszystkie inne zapytania dotyczące mojej oferty odpisałem z tego co widzę na bieżąco.

Na przyszłość jednak polecam zapytania wysyłać bezpośrednio na maila, na forum wchodzę dość rzadko.

Pozdrawiam
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: Crysi w Marzec 01, 2012, 13:51:39
Jak juz pisalam wczesniej muzyka, sala, jedzenie bomba. Teraz w koncu przyszlo nam ocenic dzielo Kuby Cichockiego(niestety nie cale ze wzgledu na brak pogody do sesji - ale mam nadzieje ze juz wkrotce).
Zdjecia sa super - w trakcie wesela Kuba byl praktycznie niewidoczny. Zdjecia sa naturalne, ale pomimo ciemnej sali bardzo ladne, wyrazne i ciekawe. Zdecydowalismy sie na Kube miedzy innymi dlatego ze potrafi zrobic zdjecia gosciom ktore sa pelne emocji i byla to zdecydowanie dobra decyzja. Zdecydowanie polecam!
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: Moniak w Sierpień 08, 2012, 17:37:51
Crysi, a można gdzieś zobaczyć te foty?
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: Crysi w Sierpień 09, 2012, 10:11:30
Moniak, jasne. Czesc wrzucilam tutaj: http://poznan.forumslubne.pl/viewtopic.php?t=5232&postdays=0&postorder=asc&start=14475 a linka do calej galerii moge Ci wyslac na priv.
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: Moniak w Sierpień 09, 2012, 12:23:33
Dzięki Crysi :) to jak można to poproszę link na priv :) Dobrze rozpoznaję, że foty robione w Lokomotywie w Puszczykowie?
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: yokunia w Wrzesień 11, 2012, 13:34:36
ja też polecam Kubę i juz zawsze i wszystkim będę go polecać,  jak dla mnie jest cudotwórcą : )  mamy z mężem piękne zdjęcia!!!!!!!
Tytuł: Kuba Cichocki
Wiadomość wysłana przez: Cichy w Grudzień 06, 2012, 14:39:33
Nie będę zakładał nowego wątku, więc dopiszę się tutaj:

zapraszam na bloga do obejrzenia kilku nowych materiałów. W szczególności polecam ostatnią galerię - ślub w Madrycie:

http://www.kubacichocki.fotolog.pl/2355546,link.html

Pozdrawiam :)
Tytuł: Odp: Kuba Cichocki - czy ktoś korzystał z jego usług?
Wiadomość wysłana przez: Cichy w Grudzień 17, 2014, 11:15:30
Witam,

odświeżę troszkę przedświątecznie swój wątek.

Generalnie 2 sprawy:

1) linki do starego bloga są nieaktualne. Nowa strona i nowy blog: http://www.kubacichocki.pl oraz http://www.kubacichocki.pl/moj-blog

2) ponieważ w okresie świąteczno-noworocznym wiele osób korzystając z wolnego czasu szuka m.in. fotografa na wesele ze swojej strony zaproponuję mały bonus - każda rezerwacja dokonana do końca roku będzie premiowana zupełnie darmowym fotoalbumem !

Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt :)
Tytuł: Odp: Kuba Cichocki - czy ktoś korzystał z jego usług?
Wiadomość wysłana przez: Cichy w Luty 09, 2016, 09:54:21
Stało się. Facebook wyparł fotoblogi :) Idąc więc z duchem czasu coraz częściej uzupełniam profil facebookowy o nowe zdjęcia.

Zapraszam :)

https://www.facebook.com/KUBA-CICHOCKI-FOTOGRAFIA-201536373201631/
Tytuł: Odp: Kuba Cichocki - czy ktoś korzystał z jego usług?
Wiadomość wysłana przez: Cichy w Marzec 12, 2017, 18:41:04
Kolejna większa aktualizacji zdjęć na fanpejdżu, zapraszam :) https://www.facebook.com/pg/KUBA-CICHOCKI-FOTOGRAFIA-201536373201631/photos/?tab=album&album_id=1407102392645017