Wyszukiwanie zaawansowane

Autor Wątek: Zespol DUO-TERC-PLUS RATUJCIE!!!!!!!!!!!!!  (Przeczytany 4786 razy)

Maj 22, 2008, 11:35:14
Przeczytany 4786 razy

Offline gosiakk

• Użytkownicy | wkręceni

• 142

Zespol DUO-TERC-PLUS RATUJCIE!!!!!!!!!!!!!
« dnia: Maj 22, 2008, 11:35:14 »
Mam Do WAS ogromna prosbe prosze o jakiekolwiek info na temat zespolu Duo-Terc-Plus, maja grac na naszym weselu, ale mamy tylko do nich numer telefonu, materialu na plycie tez nie maja, strony www tez nie!!!! A nie chcialabym tak w ciemno podpisywac umowy bez przesluchania ich. Licze na Wasza wiedze, papa :-?

Maj 22, 2008, 11:45:50
Odpowiedź #1

Offline Iskierka

• Global Moderator

• 920

« Odpowiedź #1 dnia: Maj 22, 2008, 11:45:50 »
Przecież zanim podpiszesz umowę oni muszą przedstawić jakiś materiał przykładowy!! Co prawda nie znam zespołu ale nigdy bym nie podpisała umowy bez materiałów od nich do przesłuchania!

Maj 22, 2008, 12:04:07
Odpowiedź #2

nati14

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 22, 2008, 12:04:07 »
Iskierka ma rację...to skąd wiecie jak grają skoro chcecie mieć ich na Waszym weselu? ja bym w życiu umowy nie podpisała z takim zespołem.

Maj 22, 2008, 15:20:07
Odpowiedź #3

Offline gosiakk

• Użytkownicy | wkręceni

• 142

« Odpowiedź #3 dnia: Maj 22, 2008, 15:20:07 »
ten zespol gral u mnie 2 lata temu na stodniowce i nam sie bardzo spodobal, a jak zadzwonilismy to oni stwierdzili, ze jak chce sie ich posluchac to mozna wpasc na jakies inne wesele, gdzie bedagrac, a dla mnie to troche dziwne wchodzic na czyjes wesele i sluchac. Ja bym nie chciala, zeby na moje tez ktos przychodzil i sluchal sobie orkiestry!!! Dlatego licze na Was, moze ktos z Was dziewczyny gdzies ich slyszal itd. Bo na stodniowce grali super, ale nie wiem jak teraz po takim czasie.

Lipiec 28, 2008, 12:45:55
Odpowiedź #4

duotercplus

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 28, 2008, 12:45:55 »
zespół nic sie nie zmienił,skład tak jak był 5-osobowy,chociaz dwa lata temu mogło byc nas jeszcze czwórka,a wiadomo rutyna robi swoje,więc myślę że gramy jeszcze lepiej niż dwa lata temu,ja myślę że lepiej przyjść zobaczyć zespół na żywo niż dać płytkę która nie wiadomo gdzie była nagrana albo może jeszcze inny zespół gra a potem na imprezie zupełnie inny repertuar graja niz na płytce,demo może by sie znalazło jakieś u nas,więc proszę dzwonić i mozna przecież sie jakoś porozumieć,tylko z góry mówie że terminy mamy napięte,pozdrawiam serdecznie

a tutaj masz jeszcze opinie o nas :-)
http://poznan.forumslubne.pl/viewtopic.php?t=380